Ubisoft zapowiedział ostatnie rozszerzenie do kampanii Los Atlantydy w grze Assassin’s Creed Odyssey. Ukaże się ono 16 lipca na komputery osobiste. Dodatek będzie nosił nazwę Judgment of Atlantis, a my trafimy do krainy rządzonej przez Posejdona, władcę mórz. Do tej pory mieliśmy okazję odwiedzić dwie inne krainy: Pola Elizejskie oraz podziemny świat. Mogliśmy poznać złowieszcze sekrety pięknej krainy oraz pomóc zbłąkanym duszom w odnalezieniu spokoju i stawić czoła samemu Hadesowi.

Na razie Ubisoft nie przekazał więcej informacji na temat rozszerzenia Judgment of Atlantis. Załączono jedynie grafikę, ukazującą miasto. Zapewne gracze uzyskają możliwość stawienia czoła większemu przeciwnikowi.


Poprzedni artykułRyzen 9 3950X ES znaleziony w benchmarku Cinebench R15
Następny artykułRyzen 9 3900X, Ryzen 7 3800X oraz Ryzen 7 3700X w wersji premium
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.