Już dzisiaj odbędzie się jubileuszowy streaming SC20 Anniversary Stream, którego gospodarzami będą Sean „Day[9]” Plott, Geoff „iNcontroL” Robinson, Nick „Tasteless” Plott oraz Dan „Artosis” Stemkoski. Organizatorzy zabiorą wszystkich w podróż po historii StarCrafta. Gracze dowiedzą się o teraźniejszości i planach na przyszłość. Nie zabraknie również samej rozgrywki.

Do naszych gospodarzy dołączą również wielkie osobistości ze świata StarCrafta, takich jak Idra, HuK, Livibee, Ret, TLO, Nony, Lzgamer, PiG, White-Ra, UpaTreeZelda i CatZ.

Aby obejrzeć show, zapraszamy na kanał z Twitch.tv/StarCraft w piątek 30 marca i sobotę 31 marca, w godzinach 19:00-3:00 CEST.

Warto połączyć konta Blizzarda i Twitch i oglądając streming przez dwie godziny, zdobyć ekskluzywną skórkę konsoli w StarCraft II

Podczas jubileuszowego streamingu zostanie wyświetlony krótkometrażowy film dokumentalny, upamiętniający 20. urodziny StarCraft. Film pt. “StarCraft to życie” zobaczymy premierowo w sobotę 31 marca o godz. 19:15.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments