Studio Thunder Lotus Games udostępniło za darmo grę Jotun: Valhalla Edition. Jest to gra akcji z elementami mitologii nordyckiej. Wcielamy się w wojowniczkę wikingów – Thorę, która zmarła niechlubną śmiercią i musi zaimponować bogom, aby się dostać do Walhalli. Będziemy badali rozległy nordycki czyściec w poszukiwaniu run, które uwolnią Jötunny. Są to olbrzymie skandynawskie żywiołaki.

Następnie przyjdzie nam je pokonać przy użyciu dostępny broni oraz naszych własnych umiejętności. Gra dostępna jest na GOG.com oraz Steam.


Poprzedni artykułSapphire PULSE Radeon RX 550 – mała, ale wydajna karta mini-ITX
Następny artykułTurniej DOTA 2 The International 2017 z pulą nagród 21 mln dolarów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.