13 października miała premierę gra Shadow Warrior 2. Jej autorami jest polskie studio Flying Wild Hog, a oficjalnym zagranicznym wydawcą – Devolver Digital. Na polski rynek w wyjątkowej, pudełkowej edycji wprowadziło Wydawnictwo Techland. Z okazji ogromnego sukcesu studio przygotowało krótki film o tym, jak powstała opowieść o Lo Wangu. W wyjątkowym materiale mowa jest między innymi o tym, w czym tkwi sukces polskich gier.

Widzowie mogą też zobaczyć jak wygląda biuro warszawskiego studia, zaliczyć z twórcami gry spacer po stolicy oraz dowiedzieć się jak nagrywano animacje… królików.

Shadow Warrior 2 dostępny jest na polskim rynku w bogatym wydaniu premium. Za 129,90 zł gracze oprócz otrzymują grę oraz ścieżkę dźwiękową na oddzielnej płycie, zestaw naklejek, litografię, komiksowy


Poprzedni artykułOficjalny zwiastun mapy Terminal w Call of Duty: Infinite Warfare
Następny artykułZotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition- testy karty graficznej dla mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.