Podczas targów E3 studio Iron Galaxy zaprezentowało swe nowe dzieło – Extinction. Film zawiera aż 6 minut z rozgrywki, z komentarzem twórców. W grze wcielimy się w wyszkolonego żołnierza imieniem Avil. Jego zadaniem jest ochronić ludzkość przed gigantycznymi bestiami. By pokonać olbrzymy nasz bohater dysponuje specjalnymi umiejętnościami. Bardzo ważne podczas walki będzie szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce.

Gracze będą robili to zarówno w pionie, jak i poziomie. Avil będzie posiadał możliwość skakania, wbiegania po ścianach, skoków w powietrzu, odbijania się od różnych obiektów itp.


Poprzedni artykułF1 2017 – zaprezentowano cztery nowe bolidy Formuły 1
Następny artykułPCI-SIG ujawniło finalną specyfikację standardu PCI Express 4.0
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.