Tegoroczne rozgrywki esportowe można uznać za udane. Rok 2017 rozpoczął się finałami Intel Extreme Masters Katowice 2017. Rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II oraz League of Legends śledziło 173 tysiące fanów w Spodku i 34 miliony widzów w sieci. Dzięki temu finały IEM stały się największą imprezą w historii esportu. Firma Intel zamierza kontynuować swoje zaangażowanie w rozwój esportu i dostarczanie graczom niezawodnych technologii.

IntelExtremeMasters@Katowicebehindthescenes

I tak podczas tegorocznych targów E3 Intel i ESL ogłosiły rozszerzenie swojej 15-letniej współpracy mającej na celu rozwój esportu. W ramach umowy wszystkie turnieje organizowane przez ESL oraz ich transmisje bazują na technologii Intela.

IntelExtremeMasters

W listopadzie 2017 dowiedzieliśmy się, że Międzynarodowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu zostaną poprzedzone rozgrywkami esportowymi. Firma Intel zorganizuje w Korei turniej esportowy Intel Extreme Masters PyeongChang w grze Starcraft II. Prócz tego odbędą się rozgrywki w Steep Road to the Olympics, oficjalną grę Zimowych Igrzysk Olimpijskich.


Poprzedni artykułPlextor S3C 512 GB – duża pojemność dla zwykłego konsumenta
Następny artykułDodatki do gier Mass Effect 2 i Mass Effect 3 w okazyjnych cenach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.