Światowej sławy kompozytor – Inon Zur stworzy muzykę do gry Outriders. Za grą stoją studia People Can Fly oraz Square Enix External Studios. Będzie to kooperacyjna strzelanina dla 1 – 3 graczy, osadzona w mrocznym świecie science fiction. Jej fabuła ma rozgrywać się na planecie Enoch, która będzie nadzieją ludzkości. Wysłany zostaje tam statek kosmiczny o nazwie Flores, aby zbadać nowy rejon.

Ino Zur znany jest z muzyki do takich gier, jak: Dragon Age, Fallout, Prince of Persia, Syberia, czy Baldur’s Gate. Laureat nagrody Emmy i trzykrotnie nominowanym do nagrody BAFTA.

Uczestniczenie w budowaniu wirtualnych światów i opowiadanie nowych historii za pomocą nut to zawsze ogromnie ekscytujące przedsięwzięcie dla kompozytora. Jestem zachwycony mogąc ujawnić, że skomponowałem ścieżkę dźwiękową do niezwykłej gry sci-fi – Outriders, powstającej ze współpracy People Can Fly oraz Square Enix. Łączenie ciężkich, orkiestrowych krajobrazów dźwiękowych z futurystyczną oprawa muzyczną było dla mnie ogromną zabawą. Nie mogę się już doczekać, aż podzielę się z Wami pełnym materiałem.

– powiedział Inon Zur.

Powyżej możecie posłuchać jednego z jego utworów.


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Valhalla – do sieci wyciekł nieoficjalny gameplay
Następny artykułDeepcool Castle 280EX – chłodzenie typu AiO z podświetleniem
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.