InnoGames poinformowało o wprowadzeniu licznych nowych wydarzeń w swoich grach w oczekiwaniu na Wielkanoc. W Elvenar, gracze będą mogli kolekcjonować nowy, tajemniczy surowiec: Sky essence, który będzie dostępny do 17 kwietnia. „Znajdźka” pozwoli graczom otworzyć trzy, różnej wielkości jaja Feniksa i w ten sposób zdobyć wspaniałe nagrody – niektóre z nich będą zawierały cenne pióra ognistego ptaka!

Ci, którzy zbiorą wystarczającą ich liczbę, będą mogli liczyć na cenne bonusy, obejmujące chociażby jeden z trzech zupełnie nowych budynków.

Na powitanie wiosny, Forge of Empires – strategiczna gra oparta na koncepcji budowani i rozwoju własnego miasta – zabierze swoich fanów na wycieczkę po Japonii. Od 28 marca do 17 kwietnia, po pomyślnym zakończeniu każdego zadania, gracze będą nagradzani wiosennymi lampionami. Dzięki nim otworzą trzy typy skrzyń zawierające różne trofea – w tym ciekawe, nowe budynki.

Grepolis przywraca w tym roku wydarzenie „Próba Procarzy”, które będzie trwało do 1 maja. Gracze wcielą się w rolę mentorów, którzy będą uczyć młodych Greków strzelania, wykorzystując do tego celu trzy rodzaje waz. W naczyniach skrywają w swoich wnętrzach jajka, które gracze będą mogli dodać do swoich kolekcji. Po uzupełnieniu całej kolekcji, gracze otrzymają rozmaite nagrody.

InnoGames - Forge of Empires - Wielkanoc

Coroczne Wielkanocne wydarzenie w The West będzie trwało od 3 do 24 kwietnia.


ŹRÓDŁOpress.innogames.com
Poprzedni artykułMozilla przejęła Read It Later – twórcę aplikacji Pocket
Następny artykułDigital Extremes, wspólnie z iam8bit wydaje ścieżkę dźwiękową z Warframe na winylu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.