InnoGames udostępniło InnoGames TV – November Episode, czyli listopadowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. Odcinek otwierają Timon i Rike z ekipy Elvenar. Snują oni opowieść z dreszczykiem o tym, jak Halloween obchodzić będą w tym roku mieszkańcy Elvenar. „Lord Dyniogłowy” będzie miał dla graczy 17 różnych zadań.

Trzeba będzie pomóc mu w budowie Nawiedzonego Dworu, założeniu rozległego cmentarza pełnego trzęsących się nagrobków, wytrenowaniu „armii zgubionych” i wielu innych, zróżnicowanych misjach. Nagrodą za odwagę i wytrwałość będą dwa dodatkowe budynki – tak cenne, jak i niepokojąco dziwaczne. Zespół Elvenar pokaże też graczom po raz pierwszy nową jednostkę – driadę i opowie jakich jeszcze można się spodziewać sezonowych atrakcji.

Na ekranach pojawi się też zespół Forge of Empires, by zabrać graczy na podróż w czasie wraz z nowym, historycznym zestawem misji. Już między 17. a 24. listopada gracze wyruszą na spotkanie z francuskimi wynalazcami – braćmi Josephem i Jacquesem Montgolfier, którzy jako pierwsi w historii odbyli powietrzny lot balonem na gorące powietrze. Udział w wydarzeniu nagrodzi uczestników nowym budynkiem i dwoma specjalnym portretami.

Na koniec warto wspomnieć, że pojawią się informacje z Grepolis i Plemion. Kopalnia Diamentów zagości w Plemionach, natomiast w Grepolis wprowadzone zostaną nowe pomysły.


Poprzedni artykułDodatek The War Within do gry Warframe ukaże się w połowie listopada
Następny artykułW Elvenar pojawią się Leśne Elfy, jako nowa gościnna rasa
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.