InnoGames udostępniło InnoGames TV – March Episode, czyli marcowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. W najnowszym informatorze, twórcy gry – Thi i Kai – przedstawią graczom Część 1-szą Oceanicznej Przyszłości [Oceanic Future Part 1]. Gdy gracze odblokują nową epokę, tajemnicza budowla – The Hub – pojawi się na obrzeżach ich miast.

Nowa epoka wniesie do gry również 18 nowych budynków, 3 jednostki oraz 13 technologii. Co więcej, gracze będę mieli teraz możliwość prowadzenia walk na podwodnych mapach. Funkcja ta zostanie wprowadzona do gry 15 marca.

Oprócz tego, w tym miesiącu Timon z zespołu Elvenar podzieli się z nami informacjami na temat zmian wprowadzonych do Turniejów oraz Antycznych Cudów. Zgodnie z życzeniem graczy, zespół przyspieszył Turnieje. Gracze mogą spodziewać się mniejszej liczby konfliktów turniejowych w danej prowincji oraz zaktualizowanego wyliczenia kosztów negocjacji. Ponadto, deweloper zbalansuje wszystkie efekty funkcji Antycznych Cudów – nie wpłynie to jednak na rodzaj tych efektów.

Na sam koniec, Grepolis przedstawi nam nowego projektanta gier – Bernarda – oraz trzech ekskluzywnych bohaterów. Zespół podzieli się z nami również planami przywrócenia eventu Artemizji.


Poprzedni artykułWywiad z Igorem Zielińskim – dyrektorem kreatywnym projektu Realpolitiks
Następny artykułGhost Recon: Wildlands – stań się duchem w elitarnym oddziale
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.