InnoGames udostępniło InnoGames TV – April Episode, czyli kwietniowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. W kwietniowym odcinku, twórcy Forge of Empires – Thi i Kai – wytłumaczą na czym polegać będzie tegoroczne Wiosenne Wydarzenie. Wspaniały duet zabierze graczy w podróż do Japonii, gdzie wezmą udział w evencie inspirowanym słynnymi festiwalami kwitnących wiśni.

Od 28 marca do 17 kwietnia, po pomyślnym zakończeniu każdego questu, gracze będą nagradzani wiosennymi lampionami. Dzięki nim będą mogli otworzyć trzy typy skrzyń zawierające różne trofea – w tym ciekawe, nowe budynki. Fani gry powinni zwracać szczególną uwagę na wiśniowe drzewka, które pojawią się w ich miastach po otwarciu skrzyń.

Oprócz tego, zespół Elvenar przekaże graczom kilka nowinek na temat Antycznych Cudów oraz budynków dostępnych podczas Wielkanocnego Wydarzenia. Już niebawem gracze otrzymają dodatkową możliwość zwiększania siły swoich Antycznych Cudów poprzez udoskonalanie konkretnych rzeczy w mieście. Do tej pory było to możliwe jedynie poprzez ich rozbudowę do kolejnego poziomu. Obecnie, budynki specjalne połączone są z różnymi elementami miasta, których udoskonalenie sprawi, że posiadane przez graczy Antyczne Cuda urosną w siłę. Dodatkowo, Timon podzieli się z fanami wiedzą o budynkach Wielkanocnego Wydarzenia, które w tym roku będą pomocne w zwiększeniu produkcji monet, dóbr, surowców, a nawet jednostek wojskowych. W trakcie ubiegłorocznego wydarzenia sprawa miała się zgoła inaczej, ponieważ budynki dodawały jedynie bonusy w postaci dodatkowej Kultury oraz (niektóre) Populacji.

InnoGames TV - April Episode

Na sam koniec InnoGames TV – April Episode, Camilo zdradzi widzom informacje dotyczące funkcji Umiejętności Plemienia (Tribe Skills) w grze Plemiona. W przyszłości, gracze będą nagradzani prestiżem za pozostanie w danym plemieniu. Nowa waluta może zostać wykorzystana do aktywowania czasowego ulepszenia dla wszystkich wiosek posiadanych przez gracza. Lub do zwiększenia poziomu plemienia, co z kolei odblokuje większą liczbę ulepszeń do wyboru. Nowa funkcja zostanie wkrótce zaimplementowana we wszystkich światach znajdujących się w grze.


Poprzedni artykułDishonored 2 udostępnia w pełni grywalne demo
Następny artykułAMD Ryzen 5 1400 gruntownie przetestowany w grach i benchmarkach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.