Studio Nival VR przygotowało dla wszystkich ciekawą grę o nazwie InMind VR. Jest to symulacja ludzkiego mózgu, ale zarazem świetna okazja do zapoznania się jego budową. Jako gracz wcielamy się w rolę doktora, który został wysłany w głąb ludzkiego mózgu w malutkim batyskafie i musi usunąć przyczyny choroby. Gra wykorzystuje technologię silnika Unity i działa z wykorzystaniem Oculus Rift oraz HTC Vive.

Na platformie Steam można ją pobrać całkowicie za darmo. Należy pamiętać o posiadaniu karty graficznej z odpowiednią mocą obliczeniową. Wielu osobom tytuł powinien przypaść do gustu i umilić czas wolny.


Poprzedni artykułSkywind – jak się robi dźwięki w grze
Następny artykułEVGA GTX 1060 SC Gaming i GTX 1060 Gaming w rozmiarze mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.