Tim Willits z id Software opowiedział w krótki wywiadzie bohaterach, jacy pojawią się w grze Quake Champions. Wiele osób pewnie będzie zaskoczonych, ale nie zobaczymy już tylu postaci do wyboru, jak to miało miejsce w Quake III, czy Quake IV. Deweloperzy postanowili stworzyć konkretnych bohaterów z umiejętnościami, pasującymi do stylu gry gracza. Będą to: Ranger, Visor, Nyx i Scalebearer.

Ranger będzie posiadał specjalną kulę do teleportacji. Visor to natomiast bohaterów opcją wykrywania przeciwników przez ścianę. Nux jest natomiast niezwykle szybka i zwinna. Scalebearer potrafi wykonać szarżę na wroga.

Gra ma być bardzo nastawiona na pracę zespołową, co może dziwić. Aczkolwiek pojedynki jedne na jednego mogą zyskać na atrakcyjności. Quake Champions ma być dostępny jedynie na komputery osobiste.


Poprzedni artykułPula nagród na turniej DOTA 2 The International przekroczyła 18 mln
Następny artykułW Albion Online historia jest pisana przez samych graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.