Firma Kool2Play wprowadziła do sprzedaży grę Hyperide VR. Jest to tytuł dostępny na okulary wirtualnej rzeczywistości, takie jak Oculus Rift, HTC Vive, Google Daydream i inne zestawy cardboard VR oraz platformy obsługujące OSVR. Gracz wciela się w kapitana superszybkiego statku ochraniającego kosmiczny transportowiec IMS Horizon.

W pewnym momencie podróży zostają oni zaatakowani przez piracką jednostkę w drodze powrotnej z kolonii. Okręt gracza wyposażony został w najlepsze systemy pozyskiwania energii z kryształów i ścieżek energetycznych. Przeszkody można niszczyć przy pomocy rakiet.

Hyperide VR

Główne cechy gry:

  • Zachwycająca oprawa graficzna dostosowana do systemów VR
  • Arkadowa rozgrywka polegająca na unikaniu przeszkód w przestrzeni kosmicznej
  • 3 różne obszary do zwiedzenia i walka z bossem w klasycznym stylu
  • Pełne adrenaliny wyzwania
  • Dopracowana warstwa dźwiękowa i wizualna, aby kosmos był jeszcze piękniejszy
  • Prędkość, statki, skoki, galaktyki, kosmonauci z różnych krajów świata i wiele innych super elementów


Poprzedni artykułRespawn Entertainment zostanie kupione przez EA
Następny artykułGry tańsze nawet o 50zł, czyli jak przewalutowanie wpłynęło na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.