Humble Bundle we współpracy z Epic Games przygotowało promocję o nazwie Humble Unreal Engine Bundle. Jeżeli zapłacimy jednego dolara to otrzymamy: Killing Floor + Community Eapon Packs 1-3 i Chickenator DLC, Dangerous Golf i Shadow Complex Remastered. Za średnią wpłatę dostaniem w dodatkowo Zaginięcie Ethana Cartera, ADR1FT i The Mean Greens – Plastic Warfare. Płacąc natomiast 10 dolarów otrzymamy jeszcze grę The Culling z wczesnym dostępem.

Trzeba przyznać, że dla wiely osób promocja może okazać się ciekawa. Z podanych gier posiadamy Zaginięcie Ethana Cartera, a sama fabuła jest całkiem ciekawa.


Poprzedni artykułCzyżby Intel szykował Pentium G4620 z dwoma rdzeniami i HT?
Następny artykułDiRT 3 Complete Edition całkowicie za darmo na Humble Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.