Serwis Humble Bundle przygotował promocję o nazwie Humble tinyBuild Bundle. Są w niej zawarte gry wydane przez firmę tinyBuild Games. Płacąc jednego dolara otrzymujemy Divide by Sheep, Road to Ballhalla, No Time to Explain, SpeedRunners. Przelewając średnią kwotę dostaniemy Party Hard, The Final Station, Clustertruck, Punch Club Deluxe, Guts and Glory.

Za 15 dolarów staniemy się właścicielami DLC The Only Traitor do The Final Station, Streets of Rogue. Na koniec warto wspomnieć o czwartym progu za 39,99 dolarów, gdzie otrzymujemy Hello Neighbor.


Poprzedni artykułGra Prey ukończona w 13 minut. Czy ten rekord zostanie pobity?
Następny artykułCooler Master MasterMouse Lite S – niedroga mysz dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.