Humble Bundle rozpoczęło kolejną promocję na gry o nazwie Humble Telltale Games Bundle. Za kwotę 1 dolara otrzymamy Sam & Max: Season 1, Sam & Max: Season 2, Puzzle Agent 1, Puzzle Agent 2, Bone – Episode 1 & Episode 2, Hector: Badge of Carnage, Telltale Texas Hold’em, Poker Night at the Inventory, The Walking Dead – Season 1. Jeżeli zdecydujemy się zapłacić średnią to dostaniem: The Walking Dead: Michonne, Tales from the Borderlands, The Walking Dead – Season 2, Game of Thrones, The Walking Dead: A New Frontier 50% OFF Humble Store Coupon.

Płacąc 15 dolarów w naszej bibliotece znajdą się również: Batman – The Telltale Series, Minecraft: Story Mode, Minecraft: Story Mode – Adventure Pass.

W ciągu 6 dni pojawi się dodatkowo kilka nowych tytułów w średniej cenie.


Poprzedni artykułAMD4U – do każdego zestawu z AMD gry Square Enix lub pakiet Adobe
Następny artykułProject CARS 2 z 60 różnymi trasami wyścigowymi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.