Humble Bundle przygotowało promocję o nazwie Humble Saints Row Bundle. Za 1 dolara otrzymamy Risen 3: Titan Lords Complete Edition, Deadlight: Director’s Cut, Homefront, Saints Row 2. Płacąc średnią kwotę dostaniemy także Saints Row: The Third, Saints Row: Gat Out of Hell, Mighty No. 9, Killer is Dead – Nightmare Edition. W ciągu 5 dni powinno się pojawić kolejne 5 gier.

Za kwotę 15 dolarów w naszej bibliotece znajdzie się również: Homefront: The Revolution Standard Edition, Saints Row IV: Game of the Century Edition, Saints Row: The Third – The Full Package, Saint’s Row: Gat Out of Hell – Devil’s Workshop Pack.

Na koniec mała dygresja. Jeżeli zapłacimy 75 dolarów to zamówimy przedpremierowo grę Agents of Mayhem.


Poprzedni artykułDarmowy weekend z Titanfall 2 – od 28 do 30 lipca 2017 roku
Następny artykułRadeon Software Crimson ReLive Edition 17.7.2 – dużo nowych funkcji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.