Serwis Humble Bundle przygotował promocję o nazwie Humble GameOn Bundle. Powstała ona na prośbę niedochodowej organizacji War Child, która stara się chronić dzieci przed różnego rodzaju konfliktami. Płacąc jednego dolara otrzymujemy Worms Clan Wars, 80 Days, Her Story oraz 10% zniżki na Humble Monthly dla nowych subskrynentów.

Przelewając średnią kwotę dostaniemy Grim Fandango Remastered, The Stanley Parable, Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse, The Stanley Parable Soundtrack oraz Broken Sword 5 Soundtrack.

Za 10 dolarów staniemy się właścicielami Borderlands: The Pre-Sequel oraz Day of the Tentacle Remastered.


Poprzedni artykułOverwatch i Overwatch: Game of the Year do kupienia za 50% ceny
Następny artykułGOG Role-Playing Week, czyli tydzień z grami fabularnymi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.