Humble Bundle rozpoczęło promocję o nazwie Humble Stardock Bundle. Za 1 dolara otrzymamy: Sorcerer King: Rivals, Fallen Enchantress, The Political Machine 2016, The Corporate Machine. Przelanie średniej kwoty pozwoli nam na Sins of a Solar Empire: Rebellion, Galactic Civilizations III, Fallen Enchantress Ultimate Edition.

Natomiast wpłata aż 15 dolarów pozwoli stać się posiadaczami: Offworld Trading Company, Galactic Civilizations III: Crusade Expansion Pack,Ashes of the Singularity: Escalation.


Poprzedni artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – Office Day
Następny artykułFRITZ!Box 7590 – router dla małych firm i zaawansowanych użytkowników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.