Humble Bundle rozpoczęło promocję o nazwie Humble Capcom Rising Bundle. Znaleźć w niej można sporo gier od wydawcy Capcom. I tak za 1 dolara otrzymamy STRIDER, Umbrella Corps, DmC: Devil May Cry. Za obecną średnią sprzedaży dostaniemy Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD REMASTER, Resident Evil 0 HD REMASTER oraz Resident Evil 6.

Natomiast za 12 dolarów wpadnie w naszą bibliotekę Dead Rising 2, Dead Rising 3: Apocalypse Edition. Prócz tego jeżeli zapłacimy więcej, niż średnią dodatkowo otrzymamy Resident Evil 7 Discount Coupon (40%), Dead Rising 4 Discount Coupon (50%), Dead Rising 4 Discount Coupon (50%), Street Fighter V Discount Coupon (50%), Street Fighter V Discount Coupon (50%).


Poprzedni artykułPhilips 241B7QUPEB – profesjonalny monitor z matrycą IPS
Następny artykułTower of Time udostępnione w usłudze Steamie Early Access
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.