Galandil udostępnił niedawno w internecie nowy mod do gry Skyrim: Holds The City Overhaul. Jest to obszerny dodatek o wielkości 4 GB, który udoskonala obszary według autora zaniedbane przez twórców. Prace nad nim zostały rozpoczęte w listopadzie 2012 roku i trwały przeszło 4.5 roku. Od zera przebudowano miasta Falkreath, Winterhold i Dawnstar, które otrzymało swoje unikatowe budowle i wygląd. Dodano również kilka nowych siedlisk: Amber Guard i Black Moor.

Dodatkowe lokacje zostały odpowiednio ukryte przed wzrokiem, aby nie niszczyć dzikości krain, w których występują. Dodano także sporo nowych ksiąg, dotyczących historii Skyrim i krainy.

Galandil zapowiada dalsze prace nad nowymi rzeczami oraz udoskonalanie obecnych. Licznik na stronie pobrań wskazuje obecnie 66 000 i ciągle rośnie.


ŹRÓDŁOtechspot.com
Poprzedni artykułEVE: Valkyrie będzie dostępne na Oculus Rift i HTC Vive
Następny artykułMirror’s Edge Catalyst wygląda olśniewająco na PC w 4K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.