Studio Paradox Interactive rozpoczęło przedsprzedaż gry Hearts of Iron IV. Jej premiera jest przewidziana na 6 czerwca 2016, czyli w tzw. D-Day, który miał miejsce w 1944 roku. Hearts of Iron IV przeniesie nas w lata 1936-1948, gdzie będziemy musieli wybrać jedno z dostępnych Państw Świata, zaangażowanych aktywnie w wojnę. Pojawią się słynne wydarzenia historyczne, jako małe misje, kolejne etapy naszej rozgrywki, które możemy sobie wyznaczać. Ich wykonanie zapewni nam punkty potęgi politycznej, dzięki którym będziemy mogli np. wpływać na ministrów.

W Hearts of Iron IV studio wiernie odwzorowano realia historyczne, dzięki współpracy z historykami i znawcami uzbrojenia. Gracze spotkają prawdziwych premierów, ministrów i dowódców z tamtego okresu. Odwzorowano wojsko oraz technologie poszczególnych krajów.

Studio Paradox Interactive proponuje wszystkim zakup wersji przedpremierowej. Przygotowano trzy edycje: Cadet (za 40 euro – typowe wydanie), Colonel (za 50 euro – z dodatkowym zestawem czołgów) oraz Field Marshall (za 90 euro – to, co Colonel + przepustka sezonowa na dwa pierwsze DLC). Wszystkie osoby, które zamówią zestaw przedpremierowy, otrzymają ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez Andreasa Waldetofta i Tobiasa Gustafssona. Do tego dojdzie opowiadanie Hearts of Iron: War Stories napisane przez Aarona Rosenburga.


ŹRÓDŁOparadoxplaza.com
Poprzedni artykułFRITZ!Box 6820 LTE – kombajn do internetu mobilnego
Następny artykułHearts of Iron IV otrzyma dodatek Poland: United and Ready
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.