Flying Wild Hog udostępniło oficjalnie grę Hard Reset Redux. Tytuł został ulepszony wizualnie, dodano nowe typy przeciwników, poprawiono balans rozgrywki i udoskonalono wydajność. Ale to nie wszystko – Fletcher ma teraz nową broń, czyli zabójczą cyber-katanę, która w połączeniu z możliwością wykonywania szybkich uników pozwoli na zupełnie nowy sposób rozprawiania się z przeciwnikami – osobisty, bezpośredni i bardzo, bardzo emocjonujący.

Dodatkowo każdy posiadacz Hard Reset Redux otrzyma cyber-katanę jako dodatkową broń w grze Shadow Warrior 2, gdy tylko nastąpi jej premiera. Wszyscy posiadacze oryginalnego Hard Reset na Steamie otrzymają 85% zniżkę ceny przy zakupie wersji Redux (na tym samym koncie). Oferta dostępna jest natychmiastowo i nie ulegnie przedawnieniu, ale jest niekompatybilna z innymi promocjami na Hard Reset Redux. Co więcej! Promocja obowiązuje też w przypadku wszystkich nabywców gry Shadow Warrior (2013), dostępnej na platformach Steam i GOG.

Mury zostały zniszczone. Maszyny przedarły się do środka i grożą całkowitym wyniszczeniem cywilizacji człowieka. Czy jesteście w stanie wybronić miasta Bezoar? Czy powstrzymacie maszyny przed przejęciem kontroli nad Sanktuarium – superkomputerem gromadzącym świadomość miliardów ludzi?


Poprzedni artykułWiedźmin 3 – Aktualizacja 1.20 już dostępna
Następny artykułGOG Connect – przenieś wybrane gry ze Steam na GOG
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.