Studio 343 Industries poinformowało o nowym systemie zbierania doświadczenia w nadchodzącej grze Halo: The Master Chief Collection. Prawdopodobnym jest funkcja znana z gry Halo: Reach, gdzie gracze otrzymywali różnego rodzaju ulepszenia żołnierzy, odblokowywali pancerze, czy zdobywali doświadczenie. Ideą jest zaangażowanie jak największej ilości graczy w różnego rodzaju dziennie i tygodniowe wyzwania, dobre nagrody oraz dużą liczbę dodatkowych opcji do zdobycia.

Twórcy chcą tym samym jak najbardziej przedłużyć żywotność każdej z wydanych części Halo: The Master Chief Collection. Pozwoli to na ewentualną rozbudowę o różne dodatki oraz jeszcze bardziej wciągnie społeczność w historię Ziemian.


ŹRÓDŁOhalowaypoint.com
Poprzedni artykułRAGE 2 – poznaliśmy wymagania sprzętowe nowej gry
Następny artykułECS SF110-A320 – ciekawy minikomputer z niskim TDP
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.