Daybreak Games wypuściło dużą aktualizację dla gry H1Z1 – Welcome to Outbreak. Jest to strzelanka z gatunku battle royale, nastawiona na rywalizację. Pojawiła się nowa mapa w grze – Outbreak. Jest to postapokaliptyczny świat o przestrzeni 8×8 kilometrów kwadratowych. Gracze znajdą tutaj charakterystyczne elementy krajobrazu pochodzące z Z1, pierwszej mapy H1Z1 z czasów fazy Early Access.

Prócz tego mapa zawiera nowe elementy terenu, ważne punkty, elementy graficzne i tekstury, wraz z ulepszeniami uwielbianych przez fanów środowisk z Z1. Mapa Outbreak jest już dostępna w trybach Solo, Duos oraz Fives na Windows PC.

Obok nowej mapy, aktualizacja wprowadza zmiany do mechaniki gry, które pozwolą graczom powrócić do rozgrywki w klasycznym stylu H1Z1. Wśród nich znajdziemy nowe ruchy biegu i skoków oraz animacje niezbędne, by stworzyć szybszy i bardziej responsywny system rozgrywki. Klasyczne wskazówki dźwiękowe także powracają wraz z tą aktualizacją.


Poprzedni artykułESL One Cologne 2018: Natus Vincere pokonuje BIG w finale!
Następny artykułBus Simulator 18 z dodatkiem Country Skin & Decal Pack
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.