W grze Call of Duty: Infinite Warfare w trybie multiplayer pojawią się dwa nowe głosy: Method Man i U.K. Special Forces. Pakiety zastępują domyślne kwestie komentatora głosami wypowiadanymi przez postaci dobrze znane z serii Call of Duty – i nie tylko. To wyjątkowy sposób na urozmaicenie i nadanie indywidualnego stylu rozgrywce wieloosobowej.

W pakiecie U.K. Special Forces usłyszeć można Craiga Fairbrassa, czyli osobę, której głos gracze znają jako postać “Ghosta” z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ten stanowczy ton brytyjskiego żołnierza będzie towarzyszył rozgrywkom w typowym dla siebie stylu, nawiązując jednocześnie do sentymentu, jaki z pewnością towarzyszy znanej graczom barwie głosu. Pakiet ten jest darmowym rozszerzeniem.

Pakiet narracji The Method Man stworzony został z udziałem legendarnego rapera z Wu-Tang Clan, którego głos poprowadzi graczy przez walkę w trybie muti. Muzyk, producent i actor w jednej osobie podkręci intensywność wrażeń komentując serie zabójstw, zmiany w punktacji i poczynania przeciwnika, dodając unikalnego smaczku każdej wieloosobowej strzelaninie. Pakiet The Method Man dostępny jest w cenie $3.99.

W Infinite Warfare bardzo ważną, charakterystyczną częścią doświadczenia jest możliwość dostosowania rozgrywki do własnych indywidualnych preferencji. Skonstruowaliśmy grę wokół centralnej koncepcji możliwości personalizacji postaci i sprzętu, a teraz idziemy krok dalej. Co może być lepszego niż możliwość zmiany komentatora? To naprawdę kupa zabawy i jesteśmy pewni, że fanom spodoba się to, co przygotowaliśmy.

– powiedział Dave Stohl, szef studia Infinity Ward.


ŹRÓDŁOcommunity.activision.com
Poprzedni artykułCyberprzestępcy wykorzystują najpopularniejsze platformy gier do przejmowania kont
Następny artykułKrzysztof Pikiewicz obejmuje stanowisko Vice President Esports Service w ESL
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.