Quantic Dream S.A. zapowiedziało trzy nowe gry na komputery osobiste: Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze i Detroit: Become Human. Tytuły te do tej pory wyszły jedynie na konsole PlayStation od Sony. Teraz zdecydowano się je poprawić wizualnie i udostępnić wszystkim graczom w Epic Games Store. Każdy z tytułów można już zamawiać w przedsprzedaży i to z dość dużą zniżką.

Dodatkowo Quantic Dream podało informację, że na miesiąc przed premierą tytułów w sklepie Epic Games, gracze będą mogli zapoznać się z darmową, obszerną wersją demonstracyjną każdej gry. Będzie to bardzo duże udogodnienie dla wielu osób, szczególnie tych które nie miały okazji zagrać w nie.

Dema poszczególnych gier pojawią się w następujących terminach:

  • Heavy Rain – 24 maja 2019 roku
  • Beyond: Dwie Dusze – 27 czerwca 2019 roku
  • Detroit: Become Human – pod koniec tego lata

Pełne wersje wyjdą natomiast:

  • Heavy Rain – 24 czerwca 2019 roku w cenie 19,99 dolarów (około 76,88 zł)
  • Beyond: Dwie Dusze – 22 lipca 2019 roku 19,99 dolarów (około 76,88 zł)
  • Detroit: Become Human – na jesieni tego roku w cenie 39,99 dolarów (około 153,79 zł)

Studio Quantic Dream zostało założone 22 lata temu we Francji przez Davida Cage’a. Twórca chciał tworzyć gry AAA oparte na emocjach i opowiadaniu historii. Studio jest innowatorem w dziedzinie narracji popularyzujących gatunek opowieści uzależnionych od wyboru gracza. Do tej pory deweloperzy współpracowali jedynie z Sony, przez co gry ukazywały się tylko na konsole PlayStation. Warto tutaj wymienić takie znane osoby jak David Bowie, Ellen Page, Willem Dafoe, Hans Zimmer i Jesse Williams.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments