Polskie studio Creepy Jar udostępniło aktualizację do gry Green Hell. Wprowadzono w niej nową mechanikę, a mianowicie uprawę roślin. Gracze będą mogli pobawić się w rolnika i poczuć smykałkę do pracy z roślinami.

Najnowsza aktualizacja Green Hell wprowadza kilka nowych mechanik, które pozwolą jeszcze bardziej wczuć się w klimat amazońskiej dżungli:

  • Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.
  • Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.
  • Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.
  • Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.
  • Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!

Green Hell jest dostępny na platformie Steam w cenie 89,99 zł.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments