Studio Creepy Jar nie tak dawno opublikowało grę Green Hell na platformie Steam. Tytuł zyskał duże uznanie wśród graczy oraz recenzentów. Tryb fabularny zabiera graczy do amazońskiej dżungli, gdzie na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo. Celem jest odnalezienie ukochanej głównego bohatera. Deweloperzy ogłosili plany na dalszy rozwój gry w 2019 oraz 2020 roku.

Wśród nadchodzących nowości w Green Hell znajdziemy uprawę roślin, rozbudowę obozowiska czy obsługę kontrolerów. Prócz tego twórcy chcą wprowadzić tryb kooperacji, który pozwoli na współpracę aż czterech graczy. Nowość powinna ucieszyć wielu użytkowników, którzy chcą wspólnie stawić czoła Matce Naturze.

Dokładniejszymi szczegółami twórcy podzielą się wraz z postępem prac nad nowym trybem.


Poprzedni artykułHumble Monthly z Crash Bandicoot, Spyro Reignited Trilogy i innymi grami
Następny artykułWedług Michała: Zmiany w Fnatic na plus
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.