Deweloperzy z Creepy Jar dodali tryb kooperacyjny w trybie fabularnym w grze Green Hell. Nowa aktualizacja umożliwi kilku osobom przejście głównej kampanii, czyli odszukanie zaginionej żony w amazońskiej dżungli. Oczywiście dodatek tradycyjnie dostępny będzie dla wszystkich graczy zupełnie za darmo.

Green Hell miało swoją  premierę we wrześniu 2019 roku. Od tamtego czasu nieustannie wydawane są aktualizacje oraz dodawana jest nowa zawartość. Gra to nic innego, jak realistyczny symulator przetrwania w amazońskiej dżungli, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Tytuł stawia na duży realizm – wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami.

Przypomnijmy, że tryb kooperacyjny pojawił się w kwietniu 2020 roku i od razu przyciągnął całą rzeszę miłośników survivalu.


Poprzedni artykułFaZe Clan ponownie w grze, zagra również Natus Vincere. Sobota z europejskim BLAST Premier Spring 2020
Następny artykułPoznaliśmy grupy turnieju WePlay! Clutch Island, w którym zagra m.in Natus Vincere
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.