Twórcy z warszawskiego studia Creepy Jar udostępnili kolejne darmowe aktualizacje do gry Green Hell. Większość z nich powstaje w odpowiedzi na zgłaszane przez graczy potrzeby. Zgodnie z zaprezentowaną roadmapą fani tytułu mogą w tym roku spodziewać się jeszcze kilku mniejszych i większych aktualizacji.

Na Steam pojawiły się upragnione osiągnięcia. Od teraz gracze mogą pochwalić się swoimi wirtualnymi “medalami” przed znajomymi. Łącznie twórcy dodali aż 40 różnych wyzwań, które należy ukończyć.

Green Hell - nowe stojaki

Twórcy dodali specjalne stojaki, dzięki którym nawet w amazońskiej dżungli zapanuje ład i porządek. Uniemożliwiają one przypadkowe wysypanie się kamieni lub drewna.

W grze Green Hell pojawiła się również cała masa drobniejszych poprawek. Jedną z ważniejszych wprowadzonych w ostatnim czasie funkcji, jest możliwość przeniesienia zapisanego stanu gry z rozgrywki single-player do kooperacji. Należy także pamiętać, że jest to proces nieodwracalny.


Poprzedni artykułMarkus Kjaerbye zdecydował się odejść z North
Następny artykułZmiany w składzie Illuminar Gaming!
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.