Studio Creepy Jar udostępniło grę Green Hell. Tytuł ten wyszedł właśnie z fazy wczesnego dostępu i otrzymał wersję 1.0. Przypomnijmy, że gra zadebiutowała na platformie Steam w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu wydano cztery ogromne aktualizacje, które dostarczyły wiele nowej zawartości, czyniąc amazońską dżunglę bardziej intrygującą, a przetrwanie w niej jeszcze trudniejszym.

Spójrzmy, jaka zawartość pojawiła się w grze w ciągu ostatnich miesięcy:

  • ANIMAL UPDATE – 10 października 2018 – Nowe zwierzęta, rośliny i zioła, budowanie schronów oraz schrony modułowe stanowiły fundament pierwszej dużej aktualizacji.
  • WATER UPDATE – 6 grudnia 2018 – W drugim dodatku bohater gry nauczył się pływać, a w dżungli pojawiło się jeszcze więcej zwierząt oraz pułapek. Gracze mogli skorzystać z szeregu nowych mechanik oraz odwiedzić całkowicie nowy obszar mapy.
  • COMBAT UPDATE – 6 lutego 2019 – W najniebezpieczniejszym do tej pory dodatku pojawili się nowi wrogowie, ale gracze nie pozostali bezbronni, bowiem otrzymali zestaw nowej broni, możliwość tworzenia zbroi oraz jeszcze większe możliwości budowania pułapek na wrogów.
  • STORY MODE – 5 września 2019 – wraz z debiutem wersji 1.0 w grze pojawi się tryb fabularny, który zabierze graczy w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć swoją ukochaną. Kolejne rozszerzenie to także nowe zwierzęta i rośliny. W grze pojawią się także dodatkowe poziomy trudności oraz rozbudowanie ustawienia graficzne.

Green Hell to realistyczny symulator przetrwania w amazońskiej dżungli, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Gra stawia na duży realizm – wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami.


Poprzedni artykułCiekawe zmiany składów w drużynach. Na razie w ENCE, Fnatic i MIBR
Następny artykułMSI VIGOR GK30 – klawiatura hybrydowa dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.