Studio Creepy Jar udostępniło grę Green Hell. Tytuł ten wyszedł właśnie z fazy wczesnego dostępu i otrzymał wersję 1.0. Przypomnijmy, że gra zadebiutowała na platformie Steam w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu wydano cztery ogromne aktualizacje, które dostarczyły wiele nowej zawartości, czyniąc amazońską dżunglę bardziej intrygującą, a przetrwanie w niej jeszcze trudniejszym.

Spójrzmy, jaka zawartość pojawiła się w grze w ciągu ostatnich miesięcy:

  • ANIMAL UPDATE – 10 października 2018 – Nowe zwierzęta, rośliny i zioła, budowanie schronów oraz schrony modułowe stanowiły fundament pierwszej dużej aktualizacji.
  • WATER UPDATE – 6 grudnia 2018 – W drugim dodatku bohater gry nauczył się pływać, a w dżungli pojawiło się jeszcze więcej zwierząt oraz pułapek. Gracze mogli skorzystać z szeregu nowych mechanik oraz odwiedzić całkowicie nowy obszar mapy.
  • COMBAT UPDATE – 6 lutego 2019 – W najniebezpieczniejszym do tej pory dodatku pojawili się nowi wrogowie, ale gracze nie pozostali bezbronni, bowiem otrzymali zestaw nowej broni, możliwość tworzenia zbroi oraz jeszcze większe możliwości budowania pułapek na wrogów.
  • STORY MODE – 5 września 2019 – wraz z debiutem wersji 1.0 w grze pojawi się tryb fabularny, który zabierze graczy w pełną niebezpieczeństw podróż, by odnaleźć swoją ukochaną. Kolejne rozszerzenie to także nowe zwierzęta i rośliny. W grze pojawią się także dodatkowe poziomy trudności oraz rozbudowanie ustawienia graficzne.

Green Hell to realistyczny symulator przetrwania w amazońskiej dżungli, gdzie niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Gra stawia na duży realizm – wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments