Gra RUST wyszła z fazy Early Access. Twórcy zwiększyli cenę kupna z 20 na 35 dolarów. Tytuł oferuje pierwszoosobową rozgrywkę w otwartym świecie. Jedynym celem gracza jest przetrwać. Trzeba zdobywać surowce, pożywienie oraz zabijać innych graczy. Tytuł inspiruje się takimi grami, jak Minecraft, DayZ, czy serią S.T.A.L.K.E.R. Gra została stworzona na modyfikacji silnika Source – Garry’s Mod.

Deweloperzy RUST poinformowali, że przechodzą z cotygodniowych aktualizacji na miesięczne. Dodatkowo poprawiono tytuł graficznie.


ŹRÓDŁOkitguru.net
Poprzedni artykułESL One Katowice powered by Intel 2018 z nagrodami od Mercedes-Benz
Następny artykułTrust Gaming GXT 180 Kusan – myszka stworzona dla eSportu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.