Dzień wcześniej pisaliśmy o ukończeniu gry Prey w 44 minuty. A już na YouTube wrzucono kolejny film z nowym rekordem. Zdobywcą nowego tytułu speedrunnera jest użytkownik o nicku CreeperHntr, który dokonał tego w 12 minut i 43 sekundy. Oczywiście nie udałoby się to bez znajomości poszczególnych błędów w grze i wykorzystywania ich, jako skrótów.

Rywalizacja jest więc szalenie zacięta. Jesteśmy ciekawi, ile zajęłoby przejście gry Prey bez wykorzystywania tych jakże nieprzyjemnych błędów programistycznych.


Poprzedni artykułPremiera Core i7-7740K oraz platformy Basin Falls już 12 czerwca?
Następny artykułHumble tinyBuild Bundle z kilkunastoma grami od studia tinyBuild Games
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.