Studio Jujubee przesunęło premierę gry KURSK na 7 listopada 2018 roku. Powodem tego jest chęć zsynchronizowania się z oficjalną premierą filmu o tej samej nazwie. W kinowej produkcji występuje m.in. laureat Oscara Colin Firth. Warto jednak nadmienić, że podczas targów Poznań Game Arena 2018 szykuje się marketingowa ofensywa ze strony studia. Twórcy mają zamiar pokazać graczom parę ciekawostek.

Prócz tego odbywa się także koncert EPIC GAME MUSIC, na którym będzie odtwarzane premierowe wykonanie głównego utworu muzycznego z gry. Jego autorem jest wybitny kompozytor Mikołaj Stroiński.

Studio Jujubee opublikowało również film wideo porównujący aktualną wersję produkcji z grywalną wersją demo. Różnica w obu filmach to aż dwa. Niewiarygodne, jak zmieniła się produkcja od tamtej pory.

KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielamy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

KURSK - Jujubee


Poprzedni artykułESL Pro League Season 8: AGO Esports pokonuje w drugim meczu, po dogrywce, Windigo Gaming.
Następny artykułIEM Chicago: Virtus.Pro znowu zawodzi. AGO wygrywa pierwszy mecz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.