Studio Jujubee przesunęło premierę gry KURSK na 7 listopada 2018 roku. Powodem tego jest chęć zsynchronizowania się z oficjalną premierą filmu o tej samej nazwie. W kinowej produkcji występuje m.in. laureat Oscara Colin Firth. Warto jednak nadmienić, że podczas targów Poznań Game Arena 2018 szykuje się marketingowa ofensywa ze strony studia. Twórcy mają zamiar pokazać graczom parę ciekawostek.

Prócz tego odbywa się także koncert EPIC GAME MUSIC, na którym będzie odtwarzane premierowe wykonanie głównego utworu muzycznego z gry. Jego autorem jest wybitny kompozytor Mikołaj Stroiński.

Studio Jujubee opublikowało również film wideo porównujący aktualną wersję produkcji z grywalną wersją demo. Różnica w obu filmach to aż dwa. Niewiarygodne, jak zmieniła się produkcja od tamtej pory.

KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielamy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

KURSK - Jujubee


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments