W sieci pojawił się krótki film z modyfikacji do gry Gothic II o nazwie Wiatry Zmian – Gothic II Żeglarze Burz. Tytuł ten zwie się Żeglarze Burz i ma opowiadać historię terenów Wschodniego Archipelagu. Wskutek różnych intryg króla Rhobara II, tereny te stały się państwem marionetkowym Myrtany. Będziemy mogli spotkać orków, wyznawców Innosa i wiele innych postaci. Główny bohater jest dezerterem, który próbuje powrócić w rodzinne strony.

Za produkcję Gothic II Żeglarze Burz odpowiada zespół the Artisans. Wśród członków znajdziemy osoby, które obecnie zajmują się projektem Gothic II: Dzieje Khorinis.

Gothic II Żeglarze Burz - mapa


Poprzedni artykułHumble Jumbo Bundle 12, czyli kolejna promocja na gry
Następny artykułPatriot Viper Steel – pamięci operacyjne dla profesjonalistów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.