Zespół Dziejów Khorinis zaprezentował kolejny film z postępów nad pracami nad grą Gothic II: Dzieje Khorinis. Tym razem twórcy omawiają szczegółowo co się działo, od momentu rozłamu do czasu wznowienia prac nad projektem. Ukazane zostają zespoły obecnie pracujące. Ciekawą informacją jest sam postęp prac, który znacząco przyspieszył. W założeniach do marca 2019 roku pojawią się już konkretne plany wydawnicze projektu.

Gra Gothic II: Dzieje Khorinis ma być pełnoprawnym rozszerzeniem do tytułu Gothic. Wprowadza całkiem nową historię sprzed powstania magicznej bariery. Akcja gry ma się dziać na ponad 10 lat przed wydarzeniami z pierwszej oraz drugiej części sagi. Publikacja projektu planowana jest w dwóch częściach, kolejno pierwszej na nowej wyspie Vaduz, oraz drugiej na wyspie Khorinis.

Drugą, ważniejszą kwestią jest wsparcie leczenia aktora Krzysztofa Zakrzewskiego zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową. Bez wsparcia ludzi dobrej woli, pomoc będzie niemożliwa: https://www.zasp.pl/index.php?page=Pages&id=52.

 


Poprzedni artykułIEM Chicago: Virtus.Pro znowu zawodzi. AGO wygrywa pierwszy mecz
Następny artykułWindows 10 October 2018 Update – co nowego w aktualizacji?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.