Od kilku tygodni trwa spór pomiędzy członkami zespołu tworzącego dodatek Gothic II: Dzieje Khorinis. Ma to być pełnoprawne rozszerzenie do gry Gothic, wprowadzające całkiem nową historię sprzed powstania magicznej bariery. Akcja gry ma się dziać na ponad 10 lat przed wydarzeniami z pierwszej oraz drugiej części sagi. Publikacja projektu planowana jest w dwóch częściach, kolejno pierwszej na nowej wyspie Vaduz, oraz drugiej na wyspie Khorinis.

Powstał swojego rodzaju rozłam, który obecnie trudny ogarnąć. A to dlatego, że każdy z zespołów przypisuje sobie inne zasługi oraz oskarża drugich o problemy. Poniżej zamieszczamy dwa posty z fanpage.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie sprawa zostanie całkowicie wyjaśniona. I zespół dojdzie do porozumienia. Takie poróżnienia z reguły nie wróżą nic dobrego, a tylko spowodować mogą dalsze problemy w pracach.


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocją o nazwie Humble Strategy Bundle
Następny artykułStarCraft Is Life: A 20th Anniversary Celebration (EU)
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.