Moderzy z grupy SoulFire udostępnili film zatytułowany Q&A – GOTHIC II Dzieje Khorinis – PYTANIA I ODPOWIEDZI. Jest to swoisty zbiór wiedzy o projekcie oraz, przy okazji, odpowiedzi na najczęstsze pytania fanów. Projekt jest całkowicie bezzarobokowy, za który nikt z twórców, ani profesjonalnych aktorów głosowych, nie dostaje ani grosza.

Gothic II: Dzieje Khorinis ma być pełnoprawnym rozszerzeniem do gry Gothic. Wprowadza ono całkiem nową historię sprzed powstania magicznej bariery. Akcja gry ma się dziać na ponad 10 lat przed wydarzeniami z pierwszej oraz drugiej części sagi. Publikacja projektu planowana jest w dwóch częściach, kolejno pierwszej na nowej wyspie Vaduz, oraz drugiej na wyspie Khorinis.


Poprzedni artykułWyciekło 32 TB danych kodów źródłowych Windows 10 i nie tylko
Następny artykułDungeons III zapowiedziane. Czas na podbój powierzchni
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.