GOG.com rozpoczęło promocję o nazwie Dni jRPG-ów. W jej ramach sklep będzie udostępniał ulubionych serii oraz osobnych tytułów JRPG do zgarnięcia, z rabatem nawet do 80%. Będzie można tutaj znaleźć takie gry, jak Celestian Tales, Agarest i Ys, ale także Regalia: of Men and Monarchs, Grandia II Anniversary Edition czy EARTHLOCK: Festival of Magic. Oczywiście, w trakcie takiego wydarzenia z udziałem jRPG-ów nie może zabraknąć Ys czy The Legend of Heroes, do których dołączy Zwei: An Ilvard Insurrection i Cosmic Star Heroine.

Na początek premiera trzech tytułów: Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds i Zwei: The Arges Adventure, a tuż za nimi podąża już Tokyo 42.

Dni jRPG-ów trwają do 31 stycznia, godz. 23:59.


Poprzedni artykułAmnesia Collection za darmo na Humble Bundle. Klasyk z horrorów
Następny artykułCrytek rozpoczęło zapisy do zamkniętej alfy gry Hunt: Showdown
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.