GeForce NOW

NVIDIA udostępniła oficjalnie usługę GeForce NOW dla wszystkich zainteresowanych. Jest to otwarta platforma, która pozwala użytkownikom „przynosić własne gry” z najważniejszych sklepów cyfrowych. W bibliotece znajduje się sporo gier, które można od ręki uruchamiać w usłudze (lista dostępna w wyszukiwarce). W planach dodawanie jest kolejnych tytułów co tydzień.

GeForce NOW - gry

W przypadku starszych gier (ponad 1000 tytułów), które nie są już teraz tak popularne jak kiedyś, istnieje możliwość ich uruchamiania przy użyciu jednosesyjnych instalacji.

GeForce NOW umożliwia strumieniowanie rozgrywki generowanej w chmurze przez najwyższej klasy karty graficzne NVIDIA. Po zalogowaniu się w usłudze użytkownik może korzystać z bogatej biblioteki gier dostępnych w popularnych platformach cyfrowych. Gry można uruchamiać z niemal dowolnego komputera PC, Maca, telewizora (z podłączonym urządzeniem SHIELD) oraz telefonu lub tabletu z systemem Android.

Plany taryfowe GeForce NOW

GeForce NOW - plany taryfowe

Obecnie NVIDIA udostępnia plany:

  • Bezpłatny – oferuje użytkownikom standardowy dostęp do serwerów i jednogodzinnych sesji.
  • Founders – zapewnia priorytetowy dostęp do serwerów i sesji trwających sześć godzin. Umożliwia również uruchamianie gier z włączonymi efektami RTX (ray tracing). Obejmuje 90-dniowy bezpłatny okres próbny, a następnie miesięczny abonament (gwarancja ceny przez kolejne 12 miesięcy) będzie wynosił 25 zł. Można z niego zrezygnować w dowolnym momencie.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments