Firmy NVIDIA oraz Epic Games uruchomiła niedawno promocję GeForce GTX Fortnite Bundle dla graczy Fortnite. Osoby, które kupią kartę graficzną GeForce GTX lub sprzęt w nią wyposażony otrzymają 2000 V-dolców oraz ekskluzywny zestaw NVIDIA Counterattack. Promocja potrwa do 29 stycznia 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów promocyjnych zestawów.

GeForce GTX Fortnite Bundle

Do promocji GeForce GTX Fortnite Bundle zaliczają się następujące karty graficzne:

Jeżeli chodzi o sprzęt, to mówimy tutaj o notebooku lub komputerze stacjonarnym.

GeForce GTX Fortnite Bundle

Wspomniany wcześniej ekskluzywny zestaw NVIDIA Counterattack zawiera:

  • skórkę „Reflex” (przedmiot rzadki)
  • „Response Unit” Back Bling
  • lotnię „Pivot” (przedmiot rzadki)
  • kilof „Angular Axe” (przedmiot niecodzienny)

W grze Fortnite rozpocznie się niedługo Sezon 7. Wspomniane dodatki mogą być idealnym prezentem dla wielu osób. Szczególnie tych, którzy potrzebują lepszego sprzętu i szukają większej wydajności w swoim ulubionym tytule battle royale.

GeForce GTX Fortnite Bundle


Poprzedni artykułASRock Z390 DeskMini GTX – ciekawa jednostka Micro-STX dla graczy
Następny artykułZespół Nicholasa “Nitro” Cannella, Team Liquid
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.