Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie programu GeForce Academy of Gaming. Na polski można to przetłumaczyć, jako Akademia Gaming GeForce. Studenci mogą wybrać dowolny z trzech głównych kierunków: sprzęt komputerowy (Hardware Studies), zarządzanie esportem (eSports Management) oraz „gamingozofia”(Gameosophy). Każdy z nich nauczy przyszłych twórców gier jak stworzyć kolejny tytuł definiujący dany gatunek. W przyszłym miesiącu ma został udostępnionych ponad 15 lekcji online, a kolejne będą się sukcesywnie pojawiać.

Omówionych zostanie sporo tematów, w tym badania urbanistyczne i planowanie, przyszłość sztucznej inteligencji w grach oraz lingwistyka internetowa.

Rejestracja jest bezpłatna, a wszyscy studenci otrzymają odpowiednie rekomendacje do uznanych szkół wyższych i uniwersytetów.

Na koniec objaśnimy, że GeForce Academy of Gaming będzie funkcjonował w ramach programu akademickiego NVIDIA Academic Program. Jest on poświęcony współpracy i wzmacnianiu relacji z profesorami i naukowcami na uniwersytetach. Celem jest jest inspirowanie nowatorskich innowacji technologicznych oraz poszukiwanie nowych sposobów wspierania badań naukowych, a także zdobywanie nowych doświadczeń w przekazywaniu wiedzy.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments