Niemiecki wydawca GAMESinFLAMES we współpracy z doświadczonym koreańskim deweloperem, studiem JoyImpact, pracuje obecnie nad grą Crush Online. Ma to być połączenie rywalizacji PvP pomiędzy graczami, z modelem walki opartym na mechanice znanej z gier MOBA. Świat gry zwie się Gaia i składa się z trzech wielkich królestw. Zamieszkują go tysiące graczy, walczących w niekończącej się wojnie o terytorium.

W Crash Online będzie można oblegać lub bronić zamki, zawiązując wielkie sojusze, pomiędzy gildiami. W grze dostępne będą różne, modyfikowalne klasy oraz spora ilość broni.

Tytuł ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Aktualnie można się zapisać do zamkniętych beta-testów.

Crush Online to zupełnie nowy tytuł łączący w sobie wyzwanie drużynowych, taktycznych potyczek w stylu MOBA z żywym, stale rozwijającym się światem pełnym epickich konfliktów wrogich nacji – a więc motywami kojarzonymi z fabularnymi grami MMO. Nasz partner, JoyImpact, to dosiadczony deweloper, który w swoim resume może pochwalić się między innymi odnoszącym sukcesy tytułem Aika Online. Spodziewamy się długiej i owocnej współpracy której efektem będzie międzynarodowy sukces Crush Online.

powiedział Achim Kaspers, General Manager GAMESinFLAMES.


Poprzedni artykułGigabyte pobił pięć rekordów świata przed Computex 2016
Następny artykułMount & Blade II: Bannerlord będzie ogromną grą
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.