GAMESinFLAMES uruchomiło otwarte beta-testy gry Crush Online. Jest to próba zachęcenia graczy do wypróbowania tego ciekawego połączenia MMO z walką PVP, nawiązującym do mechaniki MOBA w stale ewoluującym świecie fantasy. W sierpniu odbyły się udane zamknięte beta-testy. Na tym etapie, gra dostępna jest w czterech językach – oprócz polskiego są to angielski, niemiecki i turecki. Nowi gracze mogą rejestrować się na stronie www.crush-game.com a uczestnicy dotychczasowych zamkniętych testów skorzystają z założonych już wcześniej kont.

Twórcy gry chcą się skupić przede wszystkim na zbalansowaniu rozgrywki. Dzięki dużej liczbie graczy będzie można śledzić ich postępy i poprawić odpowiednie partie gry. Dodatkowym celem jest doszlifowanie wszystkich wersji językowych. Otwarte beta-testy to idealna okazja do zapoznania się z zasadami rozgrywki i niuansami świata gry, nim ta zostanie ostatecznie i oficjalnie wydana.

Premiera Crush Online planowana jest na końcówkę września 2016.


Poprzedni artykułUbisoft udostępni grę The Crew za darmo dla wszystkich
Następny artykułIiyama ProLite X2888HS – monitor dla wymagających użytkowników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.