Oasis Games zapowiedziało, że niedługo na rynku pojawi się gra Fringe Wars. Jest to połączenie klasycznych zasad gry MOBA, trybu współzawodnictwa oraz kosmicznych klimatów. Akcja rozgrywa się w przyszłości, którą rządzą potężne organizacje ponadnarodowe i korporacje. Zadaniem graczy jest przetrwać w tym nieprzyjaznym uniwersum, a przy okazji zdobyć pieniądze i rozwinąć potęgę swojego arsenału.

Tytuł oferuje dwa tryby przeznaczone do szybkiej gry. Pierwszym z nich jest Team Deathmatch. Są to drużynowe starcia trwające do 15 minut, w których każda eliminacja wrogiej jednostki zapewnia pięć punktów. Pierwsza drużyna, która zyska 100 punktów, wygrywa. Drugi z trybów to Team Domination, w którym celem jest kontrola nad rozmieszczonymi na mapie punktami zapewniającymi zasobami. Wraz z ilością kontrolowanych punktów, wzrasta mnożnik – pierwsza drużyna, która zapewni sobie wyznaczony poziom złóż, zwycięża.

Sercem gry jest możliwość ich modyfikowania. Każdy ze statków posiada 4 strefy, w których można zainstalować wymienialne elementy. Są to zarówno dodatkowe bronie, jak i moduły zapewniające nowe umiejętności: skoki w nadprzestrzeń, kamuflaż czy czasowe zwiększenie mocy. By zapewnić odpowiedni balans rozgrywki, niektóre statystyki statków, jak siła podstawowej broni, pozostają niezmienne. Niektórych ulepszeń nie da się też łączyć. Niemniej szeroka gama dostępnych modyfikacji o różnym poziomie rzadkości sprawia, że każdy z graczy może stworzyć swoją unikalną machinę bojową. Dostępne są także liczne opcje zmiany wyglądu swojego statku, takie jak style czy logo.


Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 otrzymało osiągnięcia dla Heavy Cargo Packs
Następny artykułAOC wprowadza pięć nowych monitorów z serii 90 z matrycą IPS
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.