Studio InnoGames poinformowało, że zamierza wprowadzić do gry Forge of Empires zupełnie nowe Wyprawy gildyjne. Nowość ma polegać na zdobywaniu Punktów Wypraw poprzez wspólne ekspedycje, na które składać się będą bitwy i negocjacje. Najbardziej skuteczne gildie za swój wysiłek nagradzane będą Potencjałem, a poszczególni gracze dodatkowymi premiami, zależnymi głównie od osobistego wkładu w wynik drużyny. Wyprawy gildyjne posiadać będą własną interaktywną mapę, która poprowadzi graczy przez dżunglę śladami antycznej cywilizacji.

Więcej informacji na temat wypraw pojawi się w najbliższych tygodniach. Wyprawy gildyjne są już dostępne na serwerach beta, a w oficjalnej grze pojawią się w przyszłym miesiącu.


Poprzedni artykułInnoGames obchodzi pamięć astronauty Jurija Gagarina
Następny artykułASRock zaktualizuje firmware dla płyt głównych z gniazdem LGA2011-3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.