W sklepie Epic Games Store pojawiła się do pobrania za darmo gra For Honor. Tytuł ten zadebiutował 14 lutego 2017, a za jego produkcję odpowiada studio Ubisoft Montreal. Akcja gry dzieje się w alternatywnych historycznych realiach. Trzy frakcje walczą ze sobą o dominację: The Chosen (samuraje), The Legions (rycerze) oraz The Warborn (wikingowie).

Gra jest nastawiona głównie na rozgrywkę wieloosobową i ma dostępnych aż sześć trybów rozgrywki. Twórcy dopracowali realistyczne zachowanie poruszania się, walki oraz działania broni.


ŹRÓDŁOepicgames.com
Poprzedni artykułPixelMania 2k19, czyli światowe spotkanie cosplayerów w Lubomierzu
Następny artykułAlan Wake do pobrania za darmo ze sklepu Epic Games Store
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.