Ubisoft udostępniło za darmo do pobrania grę For Honor Starter Edition. Dodatkowo przez ograniczony czas można zaoszczędzić na pełnej wersji aż 75% ceny. Cała akcja ma miejsce z okazji ujawnienia dodatku Marching Fire na targach E3 2018. Aktualizacja pojawi się już w październiku 2018 roku i doda do gry czwartą frakcję składającą się z czterech nowych bohaterów z Dalekiego Wschodu, a także nowy tryb PvP, tryb PvE i o wiele więcej.

Starter Edition zapewnia graczom możliwość korzystania ze wszystkich map i trybów w For Honor. Oferuje przy tym inne podejście do dostępności postaci. Domyślnie w pełni odblokowani są w niej trzej bohaterowie-weterani – strażnik, drengr i kensei, Dodatkowo odblokowani są inni trzej, zależni od wybranej frakcji, pozostają grywalni (jednak bez możliwości personalizacji). Te ostatnie postacie, a także wszyscy inni bohaterowie gry z pozostałych frakcji mogą zostać w pełni odblokowani i spersonalizowani za 8000 szt. stali (waluty w grze) każda.

For Honor Starter Edition można pobrać za darmo do 18 czerwca 2018 roku.


Poprzedni artykułCORSAIR SF 80 PLUS Platinum – nowe zasilacze mini-ITX
Następny artykułRazer Mechanical Switches trafią do innych klawiatur oraz sprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments